+386 41 69 14 88

1. vzpon Vuhred – pokal rekreativcev v MTB

0 Comments

Otvoritvena tekma pokala za rekreativce v MTB – Vuhred 23.4.2017

Tako pa smo začeli z tretjo sezono prireditev v sklopu pokala za rekreativce v MTB. Vreme v Vuhredu je danes postreglo z vsemi letnimi časi dež, sonce, malo snega in ponovno sonce. Udeleženci tega niso prav čutili, saj se je borba za mesta začela že takoj po štartu, ciljni šprint pa je odločal o zmagovalcu. Sicer je bila trasa krožna z slabimi 23km in višinske razlike 590 metrov, je vsebovala vse kar gorski kolesarji želijo na vzponu, nekaj ravnine in na koncu še spust nazaj do Vuhreda.
Glede na vreme se je udeležilo prireditve 24 udeležencev, najhitreje so pri moških z progo opravili Jure Renat z časom 00:53:13, drugi je bil Denis Deželak z časom 00:53:14 in tretji Tadej Skitek z časom 00:54:25.
Pri ženskah tokrat Mateja Adam ni imela konkurence, progo je premagala s časom 01:07:55.

Sledila je pogostitev udeležencev in podelitev medalj najhitrejšim po kategorijah.

Vabljeni že sedaj na naslednjo prireditev, ki bo 14.5.2017 v Podvelki z vzponom na Glančnik.