+386 41 69 14 88

2. vzpon Brezno – Podvelka

0 Comments

Vzpon Brezno – Podvelka 14.5.2017

Današnji dan je bil idealen za kolesarjenje v naravi. Druga prireditev v sklopu našega pokala za rekreativce v MTB se je tokrat odvijala v Podvelki z vzponom na Glančnik. Z pomočjo kolegov iz DŠR Splavar smo priredili ta vzpon, ki je bil z razgibano traso premagljiv za vsakega brez težav. Trasa je bila dolga 8,5 km, premagati pa je bilo potrebno višinsko razliko 535 metrov.
Udeležencev je bilo tokrat 34, med njimi tudi tri ženske predstavnice.
Z progo pri ženskah je najhitreje opravila Teja Plantak njen čas 00:37:44, druga je prispela Mateja Adam z časom 00:39:16 in tretja Maya Zavrl z časom 00:43:02.
Pri moških pa borba med tremi kolesarji. Na koncu je najhitreje v cilj prispel Denis Deželak njegov čas pa 00:30:02, drugi po času je bil Matjaž Smovnik z časom 00:30:18 ,tretji pa je prispel Jure Renat z časom 00:30:42.
Po prihodu zadnjega v cilj je sledila podelitev medalj po kategorijah in pogostitev z strani DŠR Splavar.