Menu
+386 41 69 14 88

6. vzpon Ožbalt – Kapla

0 Comments

Tako pa smo po dolgem premoru v našem pokalu za rekreativce v MTB spravili pod streho še eno prireditev. Tokrat nova trasa iz Ožbalta na Kaplo. Vreme je bilo ravno pravšnjo za ta podvig. Dolžina trase 12 km, poleg tega še 621 m višinske razlike je kar namučila udeležence. Na štartu vzpona ena sama udeleženka Mateja Adam, ki je z progo opravila v času 00:52:24. Pri moških pa druga zgodba, borba od štarta do cilja je prinesla novega zmagovalca, ki se je tokrat prvič pojavil na naših prireditvah in presenetil vse, Alen Murshed je bil kot prvi v cilju z časom 00:41:02, drugi po času je prispel Jure Renat z časom 00:41:40, tretji je prispel Tadej Skitek z časom 00:43:17.
Kot stalno je sledila pogostitev za udeležence, tokrat so za to poskrbeli člani ŠD Kapla, ki so se kljub temu, da so prvič sodelovali na naših prireditvah izjemno potrudili in poskrbeli, da je bilo vse kot mora biti.
Na koncu smo podelili še medalje najhitrejšim po kategorijah.

Pred nami je še samo ena prireditev v tem letu in sicer 24.9.2017 v Vuhredu, kjer bomo tudi zaključili pokal za letos